Strona główna/Mówią o nas? / Rodzice o nas

Przepływ informacji pomiędzy przedszkolem a rodzicami

Wpisy rodziców

– o rytmice na zoom podczas zajęć on-line

Zajęcia z Panią Kasią – rewelacja. Pani Kasia jest super osobą, potrafi zaciekawić dzieci, a podążając za nimi przekazuje wszystko to co zaplanowała, a mimo to jest to takie spontaniczne i przyjemne. Prawdziwy pedagog z powołania. Mnie te zajęcia zachwycają, ale też widziałam po dzieciach ze mimo włączonych mikrofonów słychać było tylko śpiew i każde dziecko było wpatrzone w ekran i skupione.
Świetne podejście do dzieci i praca całą sobą 🙂

Anna Pilarek - Mama Rysia, kwiecień 2020
– o pracy podczas epidemii i uzgodnieniach między Rodzicami i Przedszkolem na czas ograniczonego funkcjonowania

Chciałbym bardzo podziękować i wyrazić swoją wdzięczność dla Pań za cały ogrom pracy, którą Panie wykonałyście w związku z zaistniałą sytuacją, czego skutkiem jest funkcjonowanie przedszkola, w mojej opinii, w sposób optymalny w zależności od aktualnych warunków.
Dziękuję również za przyjęty sposób postępowania w zakresie komunikacji, który może stanowić wzór dla innych przedszkoli na ten trudny okres.
Proszę również o przekazanie Pani właścicielce wyrazów uznania za sposób prowadzenia spotkań on-line z rodzicami, które do łatwych nie należały.

Marcin Wojtaś – Tata Oli, kwiecień 2020

– ogólna opinia

Chcielibyśmy bardzo podziękować za dotychczasowa opiekę nad Noyanem. Uważam że kadra jest bardzo profesjonalna ale też ciepło podchodzi do dzieciaków. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni całym procesem nauczania i planu zabaw u Państwa w przedszkolu. Noyan bardzo szybko się zaadaptowal i był szczęśliwy.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za ten mile spędzony i jak owocny czas dla naszego dziecka. Proszę jeszcze raz w naszym imieniu podziękować także Paniom z grupy.

Pozdrawiamy i Życzymy sukcesów w dalszym nauczaniu dzieciaków.

Monika Çolpan - Mama Noyan’a, marzec 2020

W przedszkolu jest tak czysto i kolorowo, dzieci są uśmiechnięte – byłam kilka razy i zawsze widziałam dzieci uśmiechnięte.

Magdalena Grabna – Mama Larysy, kwiecień 2015

Przedszkole z rodzinną atmosferą, wszyscy znają wszystkich, prowadzone przez ludzi z pasją.

Jacek Adamiak – Tata Pawełka, listopad 2014

Wybraliśmy Happy Kids’ Academy ze względu na pozytywne opinie znajomych oraz informacje zawarte w internecine. Jesteśmy, jako rodzice przekonani, że opieka jest doskonała, a nasze dziecko rozwija się prawidłowo.

Przemysław Smoleński – Tata Kacperka, listopad 2014

Bardzo przyjazna, kompetentna kadra, otwarta na potrzeby dzieci i rodziców, stale dokształcająca się i rozwijająca.
Bardzo dobra atmosfera.
Dużo ciekawych zajęć dodatkowych.
Angielski metodą immersji.

Agata Groszek – Mama Nastki, listopad 2014

– o zajęciach on-line na zoom

Przy okazji chciałabym bardzo podziękować za zajęcia on-line. Pani Ola W. prowadzi je fenomenalnie, dzieci są bardzo zaciekawione, zaangażowane. Pani Ola prowadzi super interakcję ze wszystkimi dziećmi, bardzo szybko reaguje na wszelką chęć ze strony dzieci do wypowiedzenia się. Zajęcia są bardzo bardzo przyjemne, ciekawe, wesołe i pozytywne.

Mama Wojtka, kwiecień 2020

– o zdalnej nauce i sposobie działania w trakcie ograniczonego funkcjonowania przedszkoli

Zawsze jestem pełna podziwu dla Pań za Waszą otwartość, elastyczność i
dbałość o zapewnienie najwyższych standardów! Jesteśmy z mężem bardzo
zadowoleni z wyboru Happy Kids’ Academy, a tego typu
sytuacje tylko nas w tym umacniają 🙂

Agata Kowalik-Zydek, Mama Oliwiera, kwiecień 2020

Szanowna Pani Dyrektor
na Pani ręce Chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze podziękowania za opiekę w szerokim tego słowa znaczeniu nad naszym synem Radkiem.

W Państwa placówce spotkaliśmy się z bardzo serdecznym przyjęciem, szacunkiem zarówno do dzieci jak i rodziców. Doskonała komunikacja, z kadrą, otwartość na sugestie i chęć współpracy dawała nam rodzicom poczucie, że sprawy naszego dziecka są dla wszystkich ważne.

Szczególne podziękowania kieruję również dla Pani Ewy, która umiała dopasować styl i tempo nauki dla każdego dziecka indywidualnie, co przeniosło się na świetnie wyniki na egzaminach do szkoły. Jej zaangażowanie, profesjonalizm a także ciepło i uwaga, którą poświęcała dzieciom sprawiły, że Radek ciągle wspomina przedszkole jak najlepszą przygodę, a w czasie roku szkolnego największą karą było to, że może pojawić się sytuacja, że nie pójdzie do przedszkola…. .

Dlatego też gratuluję Właścicielom doboru kadry, a wszystkim Państwu życzę powodzenia w życiu zawodowym i satysfakcji z osiąganych wyników.

Serdecznie pozdrawiamy.

Monika i Bartłomiej Jurek rodzice Radka, lipiec 2016
Z przyjemnością polecam Państwu przedszkole Happy Kids’ Academy. To miejsce, w którym bez obaw możecie zostawić swoje pociechy i mieć pewność, że czas, który tu spędzą to czas wartościowej edukacji. Zapewniają go opiekunowie, którzy z pasją podchodzą do swoich obowiązków. Happy Kids’ Academy nie tylko deklaruje, że uczy dwujęzycznie, ale faktycznie to robi. Co jednak nie mniej ważne, to przedszkole to miejsce, w których przechodząc przez próg dziecko spotyka się z taką ilością ciepła i akceptacji, jakiej potrzebuje, by jako pewny siebie człowiek stawiać czoła światu i wyzwaniom, jakie przed nim staną.
Aneta Grzegrzułka-Kanik, Independent Usborne Representative, styczeń 2015
Przedszkole przyjazne dzieciom, z fantastyczną kadrą pedagogiczną.
Leszek Grochowski – Tata Filipa, listopad 2014
Happy Kids’ Academy – poleciłabym każdemu rodzicowi, który szuka przyjaznego, nowoczesnego, otwartego na różnorodność każdego dziecka, przedszkola.
Cudowna, rodzinna atmosfera, nowoczesne sale i nowe zabawki, ale przede wszystkim wykwalifikowana, doświadczona kadra nauczycielska.
Nasze dziecko uwielbia tu przychodzić, uczy się, ale jednocześnie bardzo dobrze bawi.
Polecam każdemu to wspaniałe przedszkole.
Agnieszka Sokolnicka – Mama Ani i Olgi, listopad 2014