Zajęcia wakacyjne 2021 – Dziecięce podróże małe i duże

Zapraszamy wszystkich do dobrej zabawy podczas zajęć wakacyjnych w Happy Kids’ Academy w lipcu i sierpniu. W zajęciach wakacyjnych mogą brać udział również Wasi przyjaciele i znajomi – dzieci nie uczęszczające na co dzień do naszego przedszkola i które są w wieku od 4 do 6 lat.

Temat przewodni zajęć wakacyjnych 2021: Dziecięce podróże małe i duże

5 – 9 lipca: Afrykańskie Safari
Przygotowanie wakacyjnych paszportów dla dzieci.
Dżungla: poznajemy zwierzęta żyjące w lasach tropikalnych, zapoznanie dzieci z piosenką „Dżungla ”, zabawy ruchowe w tematyce tygodnia. Uczta owocowa – próbujemy smaków różnych owoców egzotycznych.

12 – 16 lipca: Jak plaża to nad Bałtykiem
Bałtyk: poznajemy zwierzęta i rośliny wodne występujące w Bałtyku. ,, Morska sesja fotograficzna’’ – wykonywanie ścianki do zdjęć różnymi technikami. Rafa koralowa – eksperymenty.

19 – 23 lipca: Wyprawa w góry
Poznajemy polskie góry i ich tradycje, zapoznanie dzieci z podstawowymi terminami związanymi z górami oraz zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi podczas górskich wycieczek. Prezentowanie podstawowego sprzętu trekkingowego wraz ze sposobem użycia różnych przedmiotów. „Tatry w przedszkolnym ogrodzie”– plenerowa praca plastyczna o tematyce górskiej.

26 – 30 lipca: Brazylijska samba
W tym tygodniu dzieci będą uczestniczyły w zajęciach muzyczno-ruchowych prowadzonych przez Ricardo, który pochodzi z Brazylii.

2 – 6 sierpnia: Zabawy z indiańskiej wioski
W tym tygodniu wybierzemy się w podróż do indiańskiej wioski przy pomocy historyjki ruchowej i zabaw z chustą animacyjną. Dzieci będą miały okazję poznać kulturę indian poprzez różnorodne zabawy ruchowe. Wykonamy taniec deszczu do muzyki indiańskiej przy użyciu bębnów oraz grzechotek.

9 – 13 sierpnia: Poznajemy Zambię

16 – 20 sierpnia: Podróż na Hawaje
W ramach tematu ,,Podróż na Hawaje” dzieci nauczą witać się po hawajsku, będą brały udział w zabawach muzyczno- ruchowych przy akompaniamencie hawajskich melodii, a także dowiedzą się kim był James Cook. Przewidziane są również zabawy sensoryczne z wykorzystaniem dużej ilości folii bąbelkowej oraz degustacja egzotycznych owoców.

23 – 27 sierpnia: Podróż do Wielkiej Brytanii

W ramach zajęć wakacyjnych zapewniamy:
• Profesjonalną kadrę przedszkola
• Kameralną i domową atmosferę w okresie wakacji
• Dobre warunki lokalowe
• Dwujęzyczność – nauczyciel anglojęzyczny i polskojęzyczny
• Dużo zajęć na świeżym powietrzu
• Godziny otwarcia 7.30 – 18.00
• Zajęcia tematyczne
• Warsztaty związane z omawianymi tematami
• Całodzienne wyżywienie: śniadanie, obiad i dwa podwieczorki
• Mnóstwo dobrej zabawy

Cena za zajęcia wakacyjne: 1 dzień – 70 zł

Zapisy:
tele.: +48 730 012 254
mail: postępu@happykidsacademy.pl
formularz internetowy: https://happykidsacademy.pl/zglos-dziecko